(032) 232-83-59 (098) 444-51-45 Бажання

Естетична косметологія обличчя

Апаратні методики косметології обличчя
Апаратна косметологія обличчя – це ефективна комбінація апаратної терапії та косметичних препаратів. Подібний «тандем» дає можливість уповільнити процеси старіння шкіри і значно оздоровити її, усунувши наявні дефекти і захворювання.

Детальніше

Класичні методики косметології обличчя
Класична методика косметології обличчя – це відчуття особливого спокою під час проведення процедури, розслабленості, комфорту. Класична процедура приносить нам відчуття чистоти, свіжості, омолодження і швидкий результат на лице.

Детальніше

Кабінет корекції фігури

Апаратні методики корекції фігури
Апаратна корекція фігури є дуже популярною у боротьбі за ідеальну фігуру і передбачає індивідуально підібрані програми процедур, що сприяють поліпшенню тургору шкіри, набуття стрункості, позбавлення від зайвих жирових відкладень, мінімізації розтяжок і проявів целюліту, відновлення фігури після вагітності.

Детальніше

Косметологічні програми по тілу
Наші програми догляду за тілом покликані зробити вашу фігуру і шкіру здоровими та красивими. Догляд за тілом у нас включає в себе такі процедури, як пілінг, корекція фігури, холодне обгортання по тілу, обгортання водоростями, антицелюлітне обгортання, живильний і зволожуючий догляд за допомогою натуральних масок.

Детальніше

Масажний кабінет

Послуги масажиста
Потрапляючи в умілі руки наших досвідчених масажистів, Ви не тільки позбудетеся від напруги, але і оздоровите свій організм, відчуєте прилив сил та бадьорості і просто подаруйте собі ні з чим незрівняне задоволення.

Детальніше

Прайс-лист
Перелік цін на усі види масажу: класичний масаж (загальний, лімфодренажний, медовий, антицелюлітний), локальний (масаж стоп, комірцевої зони, кисті, голови), SPA-масаж (Шоколадна ейфорія, східний масаж, гречаний масаж та інші)

Детальніше