(032) 232-83-59 (098) 444-51-45 Бажання

Косметологічні програми по тілу

Мати бездоганну фігуру хоче кожен. Сучасне життя із сталиними стандартами краси диктують свої умови і більшість прагне відповідати цим стандартам. Загальне, масове прагнення до ідеалу робить послуги корекції фігури Львів максимально затребуваними.

Прагнучи задовольнити постійний високий попит на коригувальні процедури, косметологічний центр “Reality” пропонує найширший асортимент сучасних програм і методик для корекції фігури.

Очищення Thermal Gommage

Детальніше

Thermal Gommage – пілінг для тіла з олігоелементами. По-справжньому ефективний стимулює шкіру і робить її еластичною. Даний засіб об’єднує в собі сприятливий вплив олігоелементів і морських водоростей, що володіють пом’якшуючими властивостями і роблять шкіру еластичною. Ці елементи помітно стимулюють вироблення колагену. NMF (природний зволожуючий фактор), що входить до складу засобу для пілінгу, гарантує дуже ефективне зволоження. Після такого засобу по догляду, шкіра виглядає більш рівною і гладкою, вона практично сяє з середини, тому що з її поверхні прибрані усі відмерлі клітини та інші забруднюючі шкіру частинки. Тепер тіло зможе прекрасно абсорбувати наступні косметичні речовини.

Зволожуюча програма

Детальніше

Передчасне старіння шкіри, поява в молодості зморшок, а також виражена сухість шкіри обличчя можуть бути викликані об’єктивними і суб’єктивними чинниками. До об’єктивних чинників старіння шкіри відносяться: захворювання нервової системи, порушення функції ендокринних залоз, несприятливі умови праці і побуту, зміна умов живлення і т.д., до суб’єктивних – невірне використання косметичних засобів. Великий вплив на стан шкіри обличчя оказує недолік вологи в ній (атмосферні дії, невірний догляд за шкірою і т.д.). Застосування живильного крему лише трохи, в незначному ступені компенсує нестачу вологи.

Для відновлення водного балансу шкіри обличчя рекомендується додатково насищати її водою і киснем у вигляді компресів, парових ванн і інших загально гігієнічних процедур.

Зволожувати, компенсувати брак вологи шкіри обличчя можна також за допомогою кубиків льоду. Ця процедура рекомендується при зниженому тонусі шкіри, а також схильності до телеангиектазії. Треба не забувати, що для сухої шкіри обличчя шкідлива так звана жорстка вода, багата солями магнію, кальцію, заліза.

Легко можна зволожувати шкіру, додаючи в препарати що наносяться на шкіру обличчя, воду. У крем потрібно додати одну чайну ложку будь-якого теплого відвару трав або свіжо вичавленого соку, перемішати і нанести на шкіру обличчя.

Холодне обгортання по тілу

Детальніше

Обгортання – новітня салонна процедура, до якої входить комплексний догляд за шкірою тіла.

Сьогодні обгортання стали одним з найпопулярніших засобів для боротьби з целюлітом. У якості «обгортаючих» коштів найчастіше застосовуються креми, лосьйони, маски на основі морських грязей і водоростей. Активно діючі речовини (витяжки з водоростей разом з фіто-екстрактами) стимулюють кровообіг, прискорюють виведення шлаків і токсинів, підвищують тонус шкіри, допомагають їй швидко відновлюватися, повертають пружність і свіжість. Сучасні методики обгортання представляють собою цілий комплекс процедур, в який закладено єдиний механізм, що дозволяє впливати на проблему целюліту.

Холодні обгортання

При «холодному» обгортанні капіляри і судини звужуються, а кров і лімфа «несуть» токсини і шлаки у внутрішні очисні органи. Саме холодне обгортання в першу чергу рекомендується клієнтам з варикозним розширенням вен, тому багато салони пропонують так звану «холодну програму», яка допомагає боротися з целюлітом, одночасно уникаючи впливу на проблемні вени, яким протипоказані термічні процедури.

За допомогою цих процедур можна впливати на область рук, стегон і область «бридж», вирішити локальні проблеми надлишкової ваги, забезпечити виведення надлишків води з тканин і активізувати кровообіг.

Але особливо холодні обгортання рекомендується тим, чия професійна діяльність пов’язана з довгим стоянням у незручній позі і незручним взуттям, наприклад при роботі офіціанткою, перукарем або ж продавцем-консультантом, а також надзвичайно ефективна в якості реабілітації після флебосклерозірованія. Сьогодні багато компаній випускають спеціальний обгорткового матеріал, що являє собою найтоншу плівку, призначену спеціально для нанесення на шкірні покриви. При мінімальній товщині вона володіє достатньою еластичністю і газопроникністю, що забезпечує вільний рух плівки і не допускає гноблення клітинного дихання. Ні в якому разі не рекомендується використовувати при обгортанні звичайний поліетилен, в якому шкіра буде по-справжньому «задихатися».

Обгортання водорослями

Детальніше

Альготерапія – це використання водоростей у медицині і косметології.

Водорості, як лікувальний і профілактичний чинник сьогодні використовуються все ширше. Вони дають можливість компенсувати ті недоліки мікроелементів і біологічно активних речовин, які так необхідні людському організму для активного життя. Дослідження показали, що виняткові властивості цих рослин виявляються і при зовнішньому застосуванні.

Саме це властивість водоростей покладено в основу косметичних процедур по корекції фігури, таких як альготерапія – водоростеві обгортання. Діючи через шкіру, найбільший фільтр організму, водоростеві обгортання насичують клітковину шкіри такими потрібними для її краси, пружності і сяйва мікроелементами, підвищують тонус дерми, зволожують шкіру.

Водорості надають сприятливий вплив і на весь організм у цілому. Таким чином, водоростеві обгортання – незамінна процедура для тих, хто не тільки прагне зберегти гарну фігуру, а й піклується про своє здоров’я. Головне достоїнство морських водоростей у тому, що вони володіють унікальною здатністю витягувати з морської води й акумулювати численні макро-і мікроелементи (кальцій, марганець, магній, бор, фосфор, залізо, цинк, бром, селен, йод). Мікроелементи, що містяться у водоростях по градієнту концентрації проникають через клітинну оболонку всередину клітини і, діючи на органели клітини, прискорюють обмінні процеси в організмі і дають позитивний косметичний ефект.

Системи програмам для догляду за тілом Repagen BODI

Детальніше

Все більше і більше людей прагнуть виглядати молодше віку, зазначеного у своїх документах. Своєчасно вловивши цю тенденцію, лабораторія фірми KLAPP розробила абсолютно новий комплекс активно діючих речовин, який, завдяки його унікальним компонентам, бореться з проявами ознак передчасного старіння одночасно на трьох рівнях шкіри – KLAPP REPAGENR ANTI AGING-SYSTEM. REPAGENR об’єднує в собі цілу палітру високоактивних діючих речовин, що є єдиними в своєму роді за своєю високотехнологічною силі. Сенсаційним у цьому впливу на вік є приголомшливий успіх, що досягається в косметологічному кабінеті.

KLAPP REPAGENR ANTI AGING-SYSTEM – це комплексний, професійний догляд в салоні краси, що доповнюється лінією продуктів для домашнього застосування

SPA-серія Тальмарин (антицелюлітне обгортання)

Детальніше

Тальмарин – антицелюлітне обгортання водоростями. Ефект зменшення обсягів після першої процедури, вирівнювання мікрорельєфу, лімфодренаж, поліпшення еластичності шкіри косметичними засобами (концентрати бурих водоростей, комплекс рослинних та ефірних масел).

Антицилюлітні програми:

  • процедура по тілу «Repagen Body plus» Klapp обгортання грязями мертвого моря Minerals
  • процедура по тілу «Lipo Caffeine» Spani

Шоколадне задоволення для шкіри

Детальніше

Останнім часом у світі стають все більш популярними маленькі шоколадні задоволення для тіла та душі. Шоколад став сучасним засобом по догляду за шкірою, а шоколадні процедури тепер доступні в салонах краси по всьому світу. Навіщо ж відмовляти собі в райській насолоді, якщо вона ще й така корисна?

Масаж шоколадом не лише приємний, але й неймовірно корисний. Шоколад містить важливі для організму мікроелементи – залізо, кальцій, магній і вітаміни – A, B1, C, D і E, якими під час сеансу масажу збагачується шкіра.

Проте, найкориснішим є масаж саме чорним шоколадом. Молочний та білий шоколад звичайно містить менше 20% какао, тому не такий корисний, натомість чистий чорний шоколад – щонайменше 60% какао і мінімальну кількість цукру.

Під час масажу шоколадом замість традиційних засобів масажу – кремів, масел використовують шоколадну емульсію, що отримується внаслідок плавлення чорного натурального шоколаду та змішування його з мигдальним маслом. Масажні рухи переважно релаксуючі. Дуже важливо проводити рефлексогенний масаж, коли масажуються точки стоп ніг і рук, які відповідають не тільки за загальний стан здоров’я, але і сприяють заспокоєнню нервової системи.

Звичайно, так само, як і класичний масаж, під час масажу шоколадом від напруги звільняється мускулатура, стягнуті місця тіла, покращується циркуляція крові та проводиться лімфодренаж. І нарешті – як через шкіру, так і через органи нюху організм приймає регенеруючі речовини.

Під час процедури здійснюється мікропілінг шкіри, тому, що шоколадна емульсія містить дрібні зернятка какао. Під час масажу вони не відчуваються, однак вони очищують шкіру, роблячи її більш гладкою, ніжною та розгладжують мімічні зморшки.

Окрім всього, це і чуттєвий ароматичний масаж, який дає можливість отримати гарне фізичне і духовне самопочуття. Приємна нагода звільнитися від щоденної напруги і потішити себе теплим топленим шоколадом. Масаж дає можливість забути про всі проблеми. Аромат шоколаду збережеться на вашій шкірі протягом всього дня!

Людина після процедури відчуває ейфорію, її очі сяють від захоплення. Масаж одночасно релаксує і підбадьорює! Кофеїн, танін, поліфенол і теобромін, що входять до складу шоколаду, усувають депресію, знижують занепокоєння, напругу та стимулюють еротичні відчуття!

Relax & Wellness:

  • Ceremony of gold (золота церимонія) Klapp
  • Шоколадна церимонія
  • Антистрес – цитрус церимонія
  • Ароматерапія
Контакти

Ми на карті
Напишіть нам

+ 1 = 8

(поля, відзначені * – обов'язкові)