(032) 232-83-59 (098) 444-51-45 Бажання

Масаж у Львові: основа вашого здоров’я і довголіття

Наш кабінет масажиста – це джерело вашого здоров’я, енергії та краси, в якому працюють професійні майстри масажної справи. Вони пропонують масаж у Львові та забезпечують ваш організм чудодійною силою гармонії, любові, бадьорості і позитивного мислення. Усвідомлюючи безмежні можливості масажних впливів на організм людини,масаж, як лікувальний і профілактичний засіб ефективно став застосовуватися усіма народностями світу ще в далекому минулому. Емпірично накопичуючи його цілющі властивості і досвід, були розроблені спеціальні методики і види масажних маніпуляцій, які дійшли до наших часів, вдосконалюючисть та ефективно впроваджуючи в з сучасну медицину. Саме тому, ми пропонуємо комплексні масажні програми, що включають в себе різні техніки впливу на тіло людини, демонструючи відмінні результати оздоровлення:

Медовий масаж – апімасаж

Детальніше

Медовий масаж (апімасаж) – так званий «відривний» масаж з використанням меду. Техніка полягає у тому, що з різною частотою, швидкістю і інтенсивністю масажист відриває руки від поверхні шкіри, змазаної медом. Сприятливо впливає на опорно-руховий апарат. Показами до апімассажу є такі захворювання, як остеохондроз, тугорухливість суглобів, міозит (запалення м’язів). Успішно застосовується також в антицелюлітних програмах. Сприяє покращенню тонусу судин та еластичності шкіри. Має загальноукріплюючу та оздоровчу дію.

Гречаний масаж

Детальніше

Гречаний масаж, або компреси нагрітою гречкою використовувались ще за давніх часів. Знахарі, народні цілителі лікували настоями з трав, гарячими травами з гречаною крупою різні хвороби – від простуд та гайморитів до міозитів та артритів. Гречка допомагала не тільки при тілесних недугах, але й використовувалась як антидепресант.

Особливий аромат, який виділяє нагріта гречка, заспокоює, створює відчуття домашнього затишку. Сухе тепло гречки має судинорозширюючу, анестезуючу, здатність.

Гречаний масаж повністю відповідає світовій spa – тенденції та всім вимогам, які ставлять перед ручними масажними техніками з використанням натуральної сировини. Гречаний масаж поєднується з іншими видами масажу, доповнюючи їх та підсилюючи їхню дію.

Загальний (класичний) масаж

Детальніше

Загальний (класичний) масаж робиться на все тіло або локально, на окремі ділянки. Виконується для профілактики та лікування розладів опорно-рухового апарату, для зміцнення організму, профілактики остеохондрозу.

Масаж бамбуковими паличками

Детальніше

Масаж бамбуковими паличками – існує декілька тисячоліть, в Європу прийшов з південних берегів Індійського океану більше трьохсот років тому, має такі властивості:

  • ефективно знімає гіпертонус м’язів;
  • стимулює кровоносну і лімфатичну систему;
  • забезпечує глибоку релаксацію і відновлює енергетичний баланс;
  • гармонізує всі процеси в організмі;
  • є незамінним при порушенні сну, перевтомі і синдромі хронічної втоми;
  • добре поєднується з іншими видами масажу;

Лімфодренажний масаж

Детальніше

Лімфодренажний масаж проводиться при корекції лімфовідтоку, для усунення застою в тканинах й органах, що сприяє очищенню організму від токсинів і продуктів обміну, які осідаючи в лімфовузлах, знижують їхню детоксикаційну й лімфоцитопоетичну функцію (вироблення лімфоцитів). Поєднується з іншими видами масажу.

Антицелюлітний масаж

Детальніше

Антицелюлітний масаж – корекція фігури, робота з надлишковою вагою. Масаж робиться з використанням професійної косметики. Антицелюлітні креми, маски, обгортання.
Контакти

Ми на карті
Напишіть нам

+ 12 = 18

(поля, відзначені * – обов'язкові)